Na Velikonoční pondělí hasičský kroužek nebude. Sejdeme se opět 28.4. 1. 5. 2014 pojedeme na 1. soutěž do Čisté. Sraz u hasičárny ve Studenci bude      ve 12:00 (začátek soutěže 13:00). S sebou náhradní ponožky a boty (cvičíme útok s vodou) – děti namočí hasičské oblečení a převléknou se do svého. Svačinu a pití zajistíme.  Návrat v pozdním odpoledni k hasičárně. (Dětí je moc, proto je rozvážet domů nebudeme). Kdo bude chtít informovat o přesném čase návratu, prosím o domluvu se mnou. Napíši SMS, nebo zavolám před odjezdem ze soutěže na Vámi určené tel. číslo. 3. 5. 2014 pojedeme na soutěž „O vodníčka z Rybníčka“ do obce Brada-Rybníček. Je to jedna ze série šesti soutěží „O pohár dráčka Soptíka“. Poběžíme útok a štafetu     4 x 60. Sraz u hasičárny v 7:00. Na tento druh soutěže pojedeme poprvé, proto nevím, jak probíhá. Ani přibližně v kolik končí. Jídlo i pití pro děti bude po celou dobu soutěže zajištěno.  Kdo bude chtít informovat o průběhu, nebo konci soutěže, ať se se mnou domluví. Ráda zavolám, nebo napíši SMS. napsala Verča Vanclová