Milí hasiči. Protože už je jaro a začínáme cvičit s vodou, byla bych ráda, kdybyste si mohli vyzkoušet při útoku co nejvíce možností. Aby každý uměl více věcí, než cvičí na soutěži. Proto hasičský kroužek opět rozdělíme na děti, které ještě mohou cvičit za "mladší" a děti, které už musí cvičit pouze v kategorii "starší". Třída 3.4.5 - mladší - budou mít hasičák v čase: 17:00 - 18:00 (jak jsou zvyklé). Třída 6.7.8 - starší - budou mít hasičák v čase: 17:30 - 18:30. Při špatném počasí budeme v klubovně, ale čas zůstane posunutý. (půl hodinky bude na různé překážky a společné cvičení, a půl hodiny bude mít každá skupinka pouze na svůj útok). Dále chci upozornit na květnové soutěže: pá 1.5. 2015 - Tradičně soutěž v Čisté u Horek - Požární útok.(Pojedou s námi i malé děti s Mirkou.) ....po obědě so 2.5. - Brada Rybníček - Požární útok + štafeta 4 x 60 (Soptíkův pohár.) ....ráno pá 8.5. - Jablonec nad Jizerou - Požární útok + štafeta dvojic (Soptíkův pohár.).....ráno so 9.5. - Nedaříž - Požární útok + štafeta dvojic + požární útok CTIF (Pojedou s námi i malé děti s Mirkou.) .... ráno ne10.5. - Košťálov - Požární útok + štafeta CTIF ...ráno so 16.5. - Semily - Vše, jako na jaře ....ráno (so 30.5. - Nejspíš Plamen - ale to ještě nevím jistě.) Prosím, aby mi děti daly vědět, na které soutěže pojedou, a na které se jim to nehodí. Budu podle toho vybírat a přihlašovat soutěže, kterých se zúčastníme. S přáním hezkého dne, Verča V.