Vážení rodiče, posílám seznam soutěží Soptíků v tomto roce. 1.5. Čistá u Horek - začátek soutěže od 13:00 - požární útok - pojedou všechny děti i ty nejmladší. Půjdeme to zkusit všichni a nasát soutěžní atmosféru 🙂 9.5. Nedaříž - začátek soutěže od 9:00 - požární útok a štafeta dvojic - pojedou děti, které již chodí do školy (1tř.,2tř.,3tř.,) Hledám dobrovolníka z řad rodičů, který by jel za Studenec jako rozhodčí - může být jako zapisovatel, či držet v ruce stopky. Prosím hlaste se:-) 30.5. Plamen v Nedaříži - okresní soutěž - požární útok, štafeta dvojic, štafeta 4x60, štafeta CTIF - pouze 11 nejzkušenějších dětí 20.6. Dolní Kalná - požární útok - pojednou všechny děti i ty nejmladší Dále dle došlých pozvánek. Budu včas informovat :-). Bližší informace k soutěži Vám dám vždy vědět týden před soutěží. Prosím rodiče, zda by mi pomohli s odvozem dětí na soutěž. Budeme jezdit i se straršíma dětma, takže nás pojede na soutěž opravdu hodně. Předem moc děkuji za pomoc. Dále Vás chci pouze informovat o tom, že o velkých letních prázdninách na soutěže jezdit nebudem. Sejdeme se skoro všichni na Týdenním putování dráčka Soptíka. Přeji dětem mnoho úspěchů a radosti při pondělních schůzkách ale hlavně na soutěžích. Vedoucí mladých hasičů Miroslava Vanclová