Na tuto soutěž se málem vůbec neodjelo. Kluků se totiž u hasičárny sešlo nejdříve jen šest, a tak prohlásili, že se nikam nejede. Po chvíli přemlouvání jsme jim však sehnali i sedmého člena a mohli jsme se konečně vydat na cestu. Řidičem byl Radek Litera.                 Celkem se tu sjelo 5 družstev žen a 14 družstev mužů. Tato soutěž byla zvláštní tím, že kromě strojníka se všechny ostatní funkce losovaly až na startovní čáře. A většinou si každý jako naschvál vytáhl přesně tu, kterou nejvíc nechtěl. My, holky, jsme měly startovní číslo 1 a rozlosovaly jsme se takto: stroj - Lucka Háková, koš - Anča Háková, rozdělovač - Zdenča Grofová, savice - Maruška Hylmarová a Radka Tarantová, levý proud - Petra Plichtová, pravý proud - Věra Šírová. Poslední tři jmenované jsme měli půjčené. Útok se nám povedl bez problémů a v čase 51 s.      Kluci měli sartovní číslo 11, jejich sestavu určil los takto: stroj - Radek Litera, koš - Martin Hylmar, savice - Standa Horáček a Tomáš Vancl, levý proud - Štěpán Kuřík, pravý proud - Jindra Slavík, rozdělovač - Vilda Hák. Bylo téměř neuvěřitelné, že si každý z nich vytáhl přesně tu funkci, na kterou je zvyklý. Útok byl celkem dobrý, ale bohužel se jim dlouho nevedlo sešroubovat savice. Výsledný čas byl 46 s.      Vyhlášení proběhlo kolem 17:30. Kluci skončili na 10. místě a nám, holkám, se dokonce podařilo vyhrát bronzový pohár. Bylo to pro nás nádherné překvapení.