V 8:15 byl sraz u hasičárny a Jirka Vancl nás odvezl do Jilemnice. Začínalo se v 9 h v tamější sokolovně. Sjelo se tu 7 družstev, podmínkou bylo mít smíšené týmy, alespoň se dvěma holkami. To naše družstvo splňovalo nad plán - holky jsme měli čtyři. Toto bylo naše družstvo: Verča Vanclová, Jana Horáčková, Petra Kočárková, Zdenča Grofová, Štěpán Kuřík, Pepa Hák; náhradník Vojta Dubový.       Po přivítání jsme se rozlosovali do dvou skupin, 4 družstva do A a 3 do B. Týmy ze stejného místa ve skupině hrály mezi sebou. Zápas se hrál na 2 vítězné sety, počítalo se do 15. Než jsme přišli na řadu, rozcvičovali jsme se vedle v malém sále. Naším prvním soupeřem byla domácí Jilemnice A. S tou to pro nás dopadlo 12:15 a 10:15, celkově 0:2. Ještě silnějšího soupeře jsme dostali potom, byly jím Semily. Snažili jsme se, ale nevyšlo to - 9:15, 7:15, takže opět 0:2 pro nás. Poslední zápas jsme hráli s Jilemnicí C. A ten jsme si moc přáli vyhrát. Jenže byla z toho remíza a nezachránilo nás ani prodloužení do 25. Potom přišel rozhodující set, opět do 25. A my ho vyhráli! Radost byla obrovská.     Nakonec z toho bylo 5. místo. Asi ve 13:30 jsme na slavnostním zakončení dostali diplom a láhev červeného vína. Byli jsme šťastní, ale unavení. Takže jsme byli rádi, když pro nás Jirka přijel a odvezl nás domů.