V pátek jsme se sešli na obecním úřadě v 18 h, schůze byla zahájena kolem 19 h. Zavítalo mezi nás i šest dětí - Matěj Kuřík, Kája Grofová, Adam Jezdinský, Markétka Jezdinská, Pavel Horáček a Štěpán Kuřík. Jako první bod programu bylo seznámení s děním v SDH, toho se ujal starosta hasičů pan Vašek Vancl. Pak Míra Hylmar velmi pěkně vyprávěl o cvičeních a soutěžích dětí a dospělých. Dále měl slovo Pepa Vancl  na téma JSDH. Jak říkal, je opravdu škoda, že se na brigádách a pomocných pracích neschází víc lidí. Nezapomnělo se ani na zástupce okolních sborů. Uvítali jsme mezi námi členy z SDH Bukovina, Čistá u Horek, Nedaříž, Jilemnice a Roztoky. Bylo od nich hezké, že se dostavili. Přáli nám úspěchy jak v rámci hasičů, tak i všechno nejlepší na Vánoce a do nového roku. Pan Roman Kouba  z Jilemnice si pro nás připravil i takový malý dárek - statistiku Libereckého kraje o počtu zásahů hasičů. Nejčastěji pomáhají při dopravních nehodách, pak při obecných haváriích a nejméně zásahů mají při požárech.      Večer nám při hudbě pěkně utíkal a kolem 22 h jsme se s dětmi rozešli domů. Líbilo se nám tam, a bylo dobře, že se přišlo podívat i hodně lidí.