Ráno v 7:30 se sešla u hasičárny tato dvě družstva dětí: A - Kája Grofová, Markétka Jezdinská, Kuba Hylmar, Adam Jezdinský, Štěpán Kuřík B - Jirka Povr, David Magoč, Pavel Horáček, Martin Havlíček, Matěj Kuřík vedoucí: Pavel Hylmar K tomu nesmím zapomenout dodat, že Jirka Povr jezdí hrát za Slovan Liberec a zájem o něho měla i pražská Slavie.     Na nástupu se seřadilo celkem 7 družstev starších a 2 mladší. Pan pořadatel nám poté oznámil, že bude změna, a hrát se bude ve složení 3+1, ne 4+1, jak to mělo být původně. Každé družstvo tak získalo jednoho náhradníka. Hrací doba byla 2 x 7 minut s výměnou stran. Brankářům se líbily jejich hrací brány - dosahovaly jim totiž jen do pasu.    Naše áčko si vedlo dobře, snažili se za všech sil. Los jim však přidělil o mnoho starší a zkušenější soupeře. Nevzdávali se však a bojovali ve všech svých třech zápasech až do konce. Béčko tu předvedlo opravdu nádherný fotbal, měli skvěle sehraný tým. Všechny čtyři zápasy vyhráli s velikým náskokem, a to i nad hodně staršími soupeři. Poslední, nejtěžší, zápas o 1. místo odehráli s Jilemnici a zaslouženě vyhráli.    Na vyhlášení dostaly děti spoustu sladkostí a naší vítězové ještě obdrželi za 1. místo pěkné termohrnky. Bylo kolem 14 h, když pro nás přijel Jirka Vancl a odvezl nás domů.