Podařilo se nám dát dohromady dvě družstva dětí a v 8 h jsme už stáli v pozoru na jilemnickém hřišti. Celkem se přijelo 8 družstev starších a 2 družstva mladší žáků. Vzhledem k přetrvávajícím závějím sněhu se turnaj konal u stadionu na umělém vyhřívaném povrchu. Starší žáci byli rozděleni do dvou skupin A, B po čtyřech týmech a utkali se na způsob každý s každým. Takže každé družstvo odehrálo tři zápasy ve své skupině a dále o celkové umístění. Vedoucí a řidič byl Pavel Hylmar, podívat se přijeli i Lucka Háková a Míra Hylmar.    Všechny naše děti měly na sobě svítivá žlutá trička, takže byli na hřišti (i jinde) k nepřehlédnutí. V zápasech se všichni moc snažili, ať už to nakonec dopadlo jakkoliv. Snad jediné, co nás dost trápilo, byla zima. Teploměr ukazoval těsně k bodu mrazu. Snažili jsme se ohřát v kabinách, ty však nebyly moc vytopené. Naštěstí se děti zahřáli na hřišti a při různých hrách, každý si navíc mohl vzít teplý čaj.    Holky nakonec skončily na 7. místě, klukům se podařilo dosáhnout 2. místa a za odměnu dostali kromě diplomu i fotbalový míč. Cestou jsme se stavili v cukrárně na zákusek a po 15 h jsme už byli doma.