V pondělí 10.10.2016 jely starší děti místo hasičáku do Jilemnice do pizzerie. Byla to odměna za jarní, letní i podzimní soutěže, kterých bylo opět požehnaně. Musím je tímto pochválit. Nějaké chybičky se občas našly a umístění nebylo vždy nejskvělejší, ale máme spoustu pohárů i medailí, které dokazují, že naše děti jsou schopny opravdu výborných výsledků. Bohužel nám rostou před očima a některé z nich dorostly až do dorostu. Spousta dětí už má jiné zájmy, než hrát si "na hasiče". Odznáčky už mají, medaile taky a diplomů nepočítaně. Je čas, dát si trochu oddych. V zimě jsem jim slíbila pár činností, jako každý rok. Pojedeme do bazénu, na bruslení, chtěly by si zahrát paintball.... Uvidíme co se podaří uskutečnit. Ale každé pondělí se scházet nebudeme. Už není potřeba je učit značky, uzle a malovat obrázky. Na každou akci, kterou uskutečníme, je upozorním na facebook, do e-mailu a určitě si informace předají i ve škole. Pravidelněji se budeme scházet zase na jaře, až to půjde cvičit venku. Děkuji za spolupráci vedoucím Lubošovi a Lukášovi, kteří odjezdili téměř všechny soutěže a Pepikovi, který nám pomáhal, když nemohli. Těším se na další společné aktivity. Verča V.