Bylo prvního května a my se tak jako každým rokem vydali na soutěž do Čisté. Sjelo se tu celkem 8 mladších a 16 starších družstev. Naši se poctivě připravovali a útok se jim tu povedl. I přes dobrou organizaci však trvalo poměrně dlouho, než se všechna družstva vystřídala. Odpoledne jsme si krátili různými hrami a povídáním, došli jsme si také na párek a limonádu.    Hasičská technika se zalíbila i několika malým dětem, které se na soutěž přijely podívat. Ty si ji přišly dokonce zblízka prohlédnout k našemu vozíku. Tady se jich ujali naši soutěžící, všechno jim ukázali, vzali je do vozíku a moc pěkně si s nimi hráli a dávali na ně pozor. Potěšila je určitě i pochvala rodičů, kteří se pak pro své malé děti přišli. Je fajn, že máme tak šikovné mladé hasiče. A dařilo se jim i na poli soutěžním - skončili na 4. místě, radost jim udělaly vyhrané sladkosti. A mohlo se jet spokojeně domů!