Datum :                               06. listopadu 2016 Místo zásahu :          Zetka Strážník a.s. Studenec - provozovna kamenolom       Druh zásahu :                  Mytí váhy pro nákladní vozidla Vyhlášení poplachu :          bez poplachu - práce za úplatu Výjezd k zásahu :                10.08 hod. Příjezd k zásahu :                10.10 hod. Odjezd na základnu :          11.01 hod. Návrat na základnu :           11.04 hod. Technika + počet hasičů :    CAS 32/T 815 v počtu 1 + 1 Činnost jednotky : JSDH obce Studenec vyjela s vozidlem CAS 32/T 815 na žádost p. Vančury, vedoucího provozovny kamenolom Zetka Strážník a.s. Studenec, provést omytí váhy pro nákladní vozidla v areálu kamenolomu. Naplavený materiál ( hlína a štěrk ) pod váhou bránil správné funkci váhy. Hlína a štěrk byly z pod váhy vyplaveny pomocí proudu C-52 od CAS 32/T 815. Po vyčištění prostoru pod váhou se JSDH obce Studenec vrátila na základnu.