Datum :                             07. listopadu 2016

Místo zásahu :                  Zetka Strážník a.s. Studenec

Druh zásahu :                   Čištění odpadního potrubí     

Vyhlášení poplachu :        bez poplachu – práce za úplatu

Výjezd k zásahu :             09.18 hod.

Příjezd k zásahu :             09.19 hod.

Odjezd na základnu :       10.11 hod.

Návrat na základnu :        10.12 hod.

Technika + počet hasičů : CAS 32/T 815 v počtu 1 + 0

Činnost jednotky :

JSDH obce Studenec vyjela s CAS 32/T 815 na žádost p. Jirana, ředitele firmy Zetka Strážník a.s. Studenec, vyčistit odpadní potrubí z výběhu vedle odchovny telat v areálu firmy Zetka Strážník a.s. Studenec. Jednalo se o potrubí z kanalizační šachty do sběrného kanálu. Potrubí bylo pročištěno ve spolupráci se dvěma zaměstnanci firmy pomocí proudu C-52 s „kanálovým krtkem“ od CAS 32/T 815. Odsávání vody s vyplaveným materiálem v kanalizační šachtě prováděli zaměstnanci firmy pomocí fekálního vozidla. Po pročištění potrubí se JSDH obce Studenec vrátila na základnu.