Datum :                             07. listopadu 2016 Místo zásahu :                  Zetka Strážník a.s. Studenec Druh zásahu :                   Čištění odpadního potrubí      Vyhlášení poplachu :        bez poplachu – práce za úplatu Výjezd k zásahu :             09.18 hod. Příjezd k zásahu :             09.19 hod. Odjezd na základnu :       10.11 hod. Návrat na základnu :        10.12 hod. Technika + počet hasičů : CAS 32/T 815 v počtu 1 + 0 Činnost jednotky : JSDH obce Studenec vyjela s CAS 32/T 815 na žádost p. Jirana, ředitele firmy Zetka Strážník a.s. Studenec, vyčistit odpadní potrubí z výběhu vedle odchovny telat v areálu firmy Zetka Strážník a.s. Studenec. Jednalo se o potrubí z kanalizační šachty do sběrného kanálu. Potrubí bylo pročištěno ve spolupráci se dvěma zaměstnanci firmy pomocí proudu C-52 s „kanálovým krtkem“ od CAS 32/T 815. Odsávání vody s vyplaveným materiálem v kanalizační šachtě prováděli zaměstnanci firmy pomocí fekálního vozidla. Po pročištění potrubí se JSDH obce Studenec vrátila na základnu.