V pátek 20.1. 2017 jsme se sešli v hasičské klubovně. Cílem bylo zopakovat si hlavně testy pro dorostence. Ty jsou dost těžké. Lukáš s dětmi probral popis hasičské stříkačky. Je to dost náročné a dětem se v tomto ohledu moc nedaří. Musím přiznat, že ani já nejsem odborník na techniku. Abychom se trochu provětrali, šli jsme hledat poklad do vysokého sněhu. Psaníčka byla u krmelce, na stezce, v altánku, ... bylo náročné brouzdat se sněhem, ale poklad jsme našli. V klubovně jsme si potom dali hranolky a sekanou, kterou nám Pepik V. připravil. Po večeři jsme se dívali na film. Když Lukáš s Lubošem odešli, zalezli jsme si do spacáčků. Kolem půlnoci jsme usnuli a spali až do rána. V 8:00 byla snídaně. Tu si děti připravily samy. No a po sbalení věcí jsme je vyhnali domů .... Napsala Verča V.