V sobotu 20.5.2017 se sešla u hasičárny dvě družstva hasičů. Odjezd byl naplánován na 12:00 hodin. Vyrazili jsme bojovat na Okrskovou soutěž do Roztok. Jelo jedno družstvo žen a jedno mužů. V Roztokách bylo celkem pěkně, ale dost větrno. Sluníčko na nás vykouklo jen párkrát. Po nástupu jsme se šli podívat na trať - vypadalo to dost bojovně, takže jsme rádi, že se nikomu nic nestalo. Výsledek byl odpovídající našemu úsilí před soutěží. Přesto, že jsme běželi všichni s největším nasazením, obsadili jsme všichni 5. místo - muži i ženy. Za odměnu jsme si dali skvělé občerstvení, obdrželi diplom s vínečkem a razili domů. Bylo to moc pěkně strávené odpoledne. Zúčastnili se: Mariánka Gregušová, Romča Háková, Vlaďka Bulušková, Renda Lukešová, Pěťa Kolářová, Bóďa Hašková a Verča Vanclová. Za chlapy soutěžili: Marcel Nosek, Luboš Link, Pavel a Kuba Hylmarovi, Lukáš Kalenský, Libor Plecháč a Hozna Hák. Žďáru jsme půjčili za panáka: Adama Kalenského a Honzu Holubce. Napsala Verča V.