Tato soutěž se konala v neděli 28.5.2017 v Košťálově. Abychom stihli začátek, sešli jsme se v půl osmé u hasičárny a připravili všechny potřebné věci. Na místě jsme se trochu rozcvičili a zkusili si překážky. Jako první jsme si šli napsat testy. Sice nebyly všechny bez chyby, ale zvládli jsme to. Jako další nás čekal dvojboj – prolezení oknem a přenesení minimaxu. Jelikož jsme soutěžili jako jednotlivci, šli jsme na řadu podle kategorií a každý měl dva pokusy. Když jsme splnili i tuto disciplínu, šli jsme na oběd, ke kterému jsme dostali výborný řízek. Když nám trochu slehlo, museli jsme si zaběhnout ještě stovky. Potom nás už čekalo pouze vyhlášení výsledků a formou zmrzliny příjemné osvěžení cestou domů.

Výsledky: 1. místo – Pepa Vancl – postup na kraj, 12. místo – Adam Kalenský, 13.místo – Domča Křišťák, 7. místo – Eliška Drbohlavová, 8. místo – Barča Šmídová a 6. místo – Barča Vanclová

Vedoucí: Verča Vanclová, Lukáš Kalenský a Luboš Link
napsala Barča V.