V sobotu ráno, den před Štědrým dnem, jsme v 7:30 vyjeli od hasičárny směr Špice, kde na nás čekaly další děti, a potom jsme zamířili do Čisté u Horek. Pořádali zde každoroční vánoční fotbalový turnaj. Kolem půl deváté začalo slavnostní zahájení, celkem se na nástupu seřadilo 11 starších družstev a 3 mladší. Naši dali dohromady dva týmy: A - Bětka Kuříková, Kája Grofová, Anča Háková, Pavel Horáček, Štěpán Medera B - Jirka Povr, Matěj Kuřík, Kuba Pacholík, Jirka Šír, Martin Havlíček. Ráno nás sem přivezl Pepa Vancl; vedoucí byli Zdeňa Grofová  a Jirka Vacek. Hrálo se v sestavě 3 + 1, zápasy trvaly 2 x 5 minut. Rozhodčími byli dva mladí kluci a hrálo se téměř na způsob každý s každým. To obnášelo přes 50 zápasů. Alespoň že udělali dvě přestávky.    S dětmi jsme si koupili párek a limonádu a sledovali zápasy. Každou chvíli také hrál jeden z našich týmů, a tak jsme jim pořádně fandili. Když došlo kolem 17 h k vyhlášení, všechny děti už byly pořádně unavené. Našim se vedlo v celkovém pořadí dost dobře - A skončilo na 10. místě, odneslo si diplom a plnou tašku sladkostí. B vyhrálo a za 1. místo obdrželi kromě diplomu a sladkostí i velký nástěnný kalendář ( s recepty na jídlo, což se u kluků moc neujalo) a krásné modely náklaďáků s logem Coca-coly. Zpátky nás odvezl Jirka Vancl, každému zastavil až před domem a byl dokonce i tak hodný, že se projel až do Zálesní Lhoty, kde jeden náš hráč bydlel.