V sobotu brzy ráno jsme měli sraz u hasičárny, děti si tu oblékly naše tradiční svítivě žlutá trička a Pepa Vancl nás odvezl do Jilemnice. Tady se s námi rozloučil a my jsme se šli nahlásit k veliteli soutěže. I přesto, že nám chyběly dvě děti, nám dovolil postavit dvě družstva, ve kterých se dva členové budou střídat.     Netrvalo dlouho a už jsme stáli na zahajovacím nástupu. Počasí nám přálo a děti se brzy pustily s chutí do zápasů. Oběma našim družstvům se vedlo celkem dobře, problém nastal až odpoledne, kdy jedna naše hráčka musela odjet domů. Naštěstí byl Pepa tak hodný, že pro ni svým osobním autem přijel a odvezl ji. A oslabenému družstvu pomohli v zápasech samozřejmě členové družstva druhého. Zajímavým momentem bylo, když spolu měla hrát obě naše družstva. Hrálo se tedy s menším počtem hráčů, ale hře to na dramatičnosti v žádném případě neubralo. Odpoledne bylo vyhlášení výsledků a děti si odnesly domů spoustu pěkných cen.