V tomto roce 2003 už nás bohužel nečekají žádné soutěže. Rozhodli jsme se proto, že uspořádáme takové společné odpoledne. Bylo to skoro i jako na rozloučenou, protože ne všichni se budou moct přes zimu účastnit našich schůzek. Tohle sobotní odpoledne se nám ale moc povedlo. Na začátku jsme udělali shrnutí tréninků i soutěží a zavzpomínali si na různé události a zážitky. Dále jsme si skvěle pochutnali na kuřecích stehnech s chlebem, která pro nás koupil Pavel H. a upekla paní Hylmarová. Na zapití nám k tomu ještě Pavel přinesl spoustu limonád a minerálek, a tak každý „pil jako o závod“. Po vydatném jídle se zase rozběhla zábava. Účast byla velká, přišlo 12 lidí: Anička Háková, Anežka Tauchmanová, Tomáš Vancl, Vojta Hák, Zdenča Grofová, Kája Grofová, Martin Hylmar, Martin Kupec, Jana Tauchmanová, Helča Tauchmanová, Zdenda Hanzlík, Štěpán Kuřík. Každý si proto našel to, co ho bavilo. Kdo chtěl, mohl si zahrát karty nebo si třeba zaházet a zakopat s míčem. A protože Anežka s Martinem H. přinesli kytary a zpěvníky, hráli jsme a zpívali spoustu písniček. Odpoledne nám příjemně uběhlo a nastal večer. To bylo znamení, že už bychom pomalu měli začít uklízet. Vzorně jsme tedy po sobě udělali pořádek a kdo ještě nepospíchal domů, pomohl zamést, setřít podlahu a trochu poklidit v celé klubovně. Pak už jsme se ale opravdu museli rozloučit a každý se vydal na cestu domů.