Tyto závody proběhly trochu netradičně v neděli ráno. Soutěžilo se ve štafetě 4 x 60 m a štafetě jednotlivců na 60 m. Družstev přijelo za starší kategorii 6, za mladší 4. A měli jsme to i s mezinárodní účastí - byla tu soutěžní družstva z Polska z Jelení Góry, které Jilemnice hostila.               Po 9 h proběhlo zahájení a mohlo se začít. Děti jsme měli 4 - byly to Bára Šemberová, Karolína Grofová, Markéta Jezdinská a Štěpán Medera. Vedoucí byli Zdeňka Grofová a Jirka Vacek, tentokrát jsme se sem dopravili osobním autem.      Zahajovalo se štafetou jednotlivců. Naše děti ji sice ještě nikdy neběžely, ale poradily si s ní velmi dobře. Na štafetu 4 x 60 m, která se běžela po celém oválu stadionu, se děti rozdělily takto: přes kladinu běžela Kája, překážku přeskakovala Markétka, PHP přenášela Bára a hadice spojoval Štěpán. Protože jsme měli jen jedno družstvo, zaběhly si děti tuto štafetu dvakrát, při druhém pokusu si navíc svůj čas ještě zlepšily.      Díky dobré organizaci byly závody brzy odběhnuté a na výsledky se nemuselo dlouho čekat. Měli jsme obrovskou radost, protože našim dětem se podařilo vyhrát krásný bronzový pohár. Kromě něho dostaly za 3. místo i spoustu pěkných cen. A za odměnu jsme se cestou domů zastavili ještě na dobré točené zmrzlině.