Předvánoční čas jsme u Soptíků jako každý rok strávili v hasičské klubovně. Připravovali jsme obrázky na nástěnku na výroční valnou hromadu SDH Studenec. A letos jsme dokonce udělali velké tablo, které uvidíte na fotce. Musíme pochválit i dvě naše členky, které se letos velmi dobře ujaly slova a při výroční valné hromadě vystoupily a přednesly příchozím hasičům náši roční zprávu o naší činnosti. Byla to Janička Vanclová 9let a Zuzanka Tomášová 10let. Při našich schůzkách nechyběli ani Vánoční přáníčka a jak se Vánoce blížily, vyrobili jsme i velké čertíky. Další pondělí jsme přišli do klubovny a našli jsme tam vánoční stromeček a pod ním dárečky. Letos jsme byli opravdu hodní. Našli jsme tam nové helmy, na cvičení velký padák, chůdy, fixy, balonky… Vánoční stromeček nám ale dal i krásné dřevěné sněhové vločky, které naši soptíci do konce vánoční besídky vymalovali. Kdo nemaloval ozdobil si kouzelnou červenou kuličku třpytkama. S přáním krásných Vánoc a hodně zdraví v novém roce jsme se rozloučili. Mirka Vanclová