Na jaře v roce 2011 jsme mladým hasičům ukázali velikou krabici s překvapením. Po otevření jsme zjistili, že je v ní ukryto 16 tepláků tmavě modrých a 18 červených triček. Byl to sponzorský dar od firmy Energoservice - Lubomír Link.

Trička jsou bavlněná s dlouhým rukávem. Barva červená. Na přední straně je hasičský znak Studence a na zadní straně je napsáno HASIČI STUDENEC. Trička jsou určena mladým hasičům i jejich vedoucím.

Další částí sponzorského daru byly tmavě modré tepláky dvou velikostí. Jak pro ty nejmenší tak pro ty větší.

Moc děkujeme za krásný sponzorský dar. Mladým hasičům trička i tepláky moc sluší. Vyzkoušeli si je hned na první soutěži. Teď jsme k nepřehlédnutí. Ještě jednou moc děkujeme.

Vedoucí mladých hasičů: Mirka Vanclová a Veronika Vanclová