Před 12. h nás Jirka Sucharda dovezl v této sestavě na místo:  Míra Hylmar, Mikuláš Krupička, Jenda Vancl, Jirka Vacek, Martin Hylmar, Standa Horáček, Vítek Hylmar, Zdeňa Grofová. Po příjezdu jsme všichni dostali obědové lístky, kterých jsme se rozhodli hned využít. A tak jsme si za chvíli už pochutnávali na kuřecích stehnech s chlebem. Potom jsme se zúčastnili průvodu obcí, kde byla k vidění i historická koňská stříkačka.     Odpoledne následovaly ukázky historické hasičské techniky. Také naši kluci se tu předvedli se starou stříkačkou a sklidili zasloužený potlesk od diváků za to, jak neúnavně běhali s kbelíky a konvemi od kádě k ruční stříkačce a zpět.     Navečer následovala ukázka vybavení hasičských aut a potom nám členové historické šermířské skupiny REGO ukázali své umění. Počkali jsme si ještě na zábavné vystoupení Mžoretů a pak už byl čas vydat se domů.