Tak i martiničtí hasiči měli štěstí a dočkali se nového výjezdového auta. Dostali jsme pozvánku na slavnostní předání a s radostí jsme ji přijali. Kolem 13 h jsme dorazili na místo a potěšilo nás, jak to mají pěkně připravené. Kryté stoly, hudba, občerstvení, ... Po příjezdu jsme také každý dostali lístek na párek a limonádu. Kolem 13:20 došlo ke slavnostnímu předání klíčů od nového auta značky Gazelle Kombi starostovi martinických hasičů. A jak sám řekl, je docela symbolické, že „starou Máňu vystřídá mladá Gazella". Odpoledne se líbilo i dětem, pro které bylo připraveno plno her a soutěží o lákavé ceny. A okolní sbory, včetně našeho, předvedly své historické stříkačky. Od nás tu byli Jirka Sucharda, Petr Vancl, Václav Vancl, Josef Hamáček, Vojta Hák, Tomáš Vancl, Vilda Hák a Luboš Link. Všem se tu moc líbilo.