V sobotu 23.6.2018 se konala v Dolní Kalné soutěž v požárním útoku s názvem „O pohár starosty SDH Dolní Kalné“. Nástup družstev byl v 10:00 a přihlásilo se 15 družstev mladších kategprie. Děti si zde vylosovaly startovní pořádí a v 10:30 se začalo soutěžit. Za Studenec se zúčastnila 2 družstva mladší kategorie. V disciplíně 1x požární útok. Všem se útok velice povedl. Jsou už opravdu sehraní. A to se ukázalo i na výsledkové listině, kde jsme obsadili krásná místa.

Výsledková Listina:

mladší Studenec A: Janička Vanclová, Barunka Bulušková, Jára Bulušek, Kuba Šulc, Danda Lukeš, Zuzka Tomášová a Bára Trejbalová – obsadili krásné 11. místo

mladší Studenec B: Olda Tomáš, Míra Greguš, Barča Bulušková, Vaneska Mencová, Fanda Bartoň, Kuba Trejbal a Jirka Hampl – obsadili 7. místo

Nakonec bych chtěla moc poděkovat všem, kteří nám pomohli s převozem dětí.

Miroslava Vanclová