V sobotu odpoledne se členové našeho sboru zúčastnili oslav v Bukovině u Čisté. Tyto oslavy výročí 120 let SDH Bukovina byly spojené i se sjezdem tamějších rodáků. Po projití průvodu obcí se účastníci i ostatní přihlížející shromáždili na hřišti, kde byly již připraveny lavičky, stoly, stánky a odehrával se tu další program. Při slavnostním zahájení jsme se dozvěděli něco málo z historie sboru i z jeho současnosti. Nejvíce se ale všem líbila přednesená báseň, která se zabývala členy SDH Bukovina a o každém z nich nám něco prozradila. Dále už následovala různá taneční vystoupení dětí i mažoretek a volná zábava. Odpoledne ještě zpestřili bukovinští mladí hasiči, kteří divákům předvedli pěkný a rychlý útok. Při doplňování tu pomáhala i naše Tatra, která následně všem divákům ukázala i své výkonné vodní dělo. Program pokračoval až do večera, my jsme se tu však tak dlouho nezdrželi.