Pro otevření Kalendáře akcí klikněte zde:

leden

28. ledna – Hasičský bál – ve studenecké Sokolovně od 20:00. Všichni jste srdečně zváni.

únor

13.2. – Studenec – mladí hasiči plní “ Zkoušky odznaků odborností“ od 17:00

březen

Beseda mladých hasičů s velitelem JSDH Studenec

duben

květen

1.5.  2016 pořádá SDH Čistá u Horek IX. ročník soutěže mladých hasičů v požárním útoku o „Pohár velitele SDH Čistá“. Začátek tradičně ve 13:00 hodin na cvičišti v centru obce.

20.5. Okrsková soutěž v Zálesní Lhotě

27.5. Mladí hasiči – okresní soutěž hry PLAMEN – jarní kolo

27.5. Studenecká míle– závod auto-moto veteránů

červen

červenec

10. – 14. 7. SDH Studenec  pořádá pro děti od 6 do 9 let Týdenní putování s Dráčkem Soptíkem s názvem Včelka Mája(každý den od  8 – 16hodin, cena 400,-). Bližší informace v rubrice pro rodiče MH

Hasičské letní soustředění – pro starší děti

Srpen

* Nedaříž – Noční soutěž v požárním útoku

září

První schůzka kroužku mladých hasičů ve školním roce 2017/2018.Přijďte mezi nás. Scházíme se každé pondělí za hasičskou zbrojnicí ve Studenci.

Mladší Soptíci 16:00 – 17:00  (Mš, 1tř. – 4.tř.) – vedoucí Miroslava Vanclová, Vlaďka Bulušková, Šárka Trejbalová

Starší 17:15 – 18:15 (5.tř. – 8tř.) – vedoucí Veronika Vanclová a Lukáš Kalenský

* Hasičské odpoledne zakončené stezkou odvahy za hasičskou zbrojnicí ve Studenci – devátý ročník.

říjen

* Hasičské soustředění pro mladé hasiče „Soptíci“.

* Mladí hasiči – Závod hasičské všestrannosti – Plamen – podzimní kolo.

listopad

* Výroční valná hromada SDH Studenec od 18:00 na Obecním úřadě ve Studenci. Těšíme se na Vaši účast. (datum upřesníme)

prosinec

*  datum upřesníme