Datum : 06. června 2011 Místo zásahu : Jilemnice ul. Do Žlábku a Pod Lomem Druh zásahu : Likvidace následků přívalového deště Vyhlášení poplachu : bez poplachu Výjezd k zásahu : 21.41 hod. Příjezd k zásahu : 21.49 hod. Odjezd na základnu : 00.05 hod. Návrat na základnu : 00.16 hod. Technika + počet hasičů : CAS 32/T 815 v počtu 1 + 1 Činnost jednotky : Starosta obce Studenec p. Ulvr Jiří oznámil mobilním telefonem veliteli JSDH obce Studenec, že byl požádán starostem města Jilemnice p. Richterem o vyslání vozidla CAS 32/T 815 na pomoc při mytí komunikací od naplaveného bahna z kukuřičného pole po přívalovém dešti v Jilemnici okolo ulice Do Žlábku. Velitel JSDH obce Studenec kontaktoval mobilním telefonem starostu města Jilemnice, který potvrdil žádost o vyslání vozidla CAS 32/T 815 v početním stavu 1 + 1. JSDH obce Studenec vyjíždí k zásahu s CAS 32/T 815 v počtu 1 + 1. Výjezd nahlášen radiostanicí na OPIS ÚO Semily. Po příjezdu JSDH obce Studenec se již na místě zásahu nacházela JSDH obce Jilemnice s CAS 25 K/LIAZ a prováděla mytí komunikací pomocí dvou proudů C-52. Od CAS 32/T 815 JSDH obce Studenec byly vytvořeny dva proudy C-52 na mytí komunikace v ulici Do Žlábku. Doplňování vody do cisterny bylo prováděno z nadzemního hydrantu na křižovatce ulic Krkonošská a Dolení u prodejny Intersport. Při mytí komunikace v ulici Pod Lomem prováděla JSDH obce Studenec doplňování vody z CAS 32/T 815 do CAS 25 K/LIAZ JSDH obce Jilemnice a dovoz vody od hydrantu. Celkem byly spotřebovány 4 cisterny vody = 32 800 litrů. O půlnoci bylo rozhodnuto, že práce budou ukončeny a budou pokračovat v ranních hodinách. Poté se JSDH obce Studenec vrátila na základnu.   Datum : 07. června 2011 Místo zásahu : Jilemnice ul. Do Žlábku, Za Lázněmi, Ke Kluzišti, Ke Trati Druh zásahu : Likvidace následků přívalového deště Vyhlášení poplachu : bez poplachu Výjezd k zásahu : 09.53 hod. Příjezd k zásahu : 10.02 hod. Odjezd na základnu : 17.14 hod. Návrat na základnu : 17.23 hod. Technika + počet hasičů : CAS 32/T 815 v počtu 1 + 1 Činnost jednotky : JSDH obce Studenec vyjíždí s CAS 32/T 815 v počtu 1 + 1 na žádost starosty města Jilemnice p. Richtera na pomoc při mytí komunikací od naplaveného bahna z kukuřičného pole po přívalovém dešti ze dne 06.06.2011 v Jilemnici okolo ulice Do Žlábku. Výjezd nahlášen radiostanicí na OPIS ÚO Semily. Po příjezdu JSDH obce Studenec se již na místě zásahu nacházela JSDH obce Jilemnice s CAS 25 K/LIAZ a prováděla mytí komunikací pomocí dvou proudů C-52. JSDH obce Studenec prováděla dovážení vody s CAS 32/T 815 z firmy CUTISIN a.s. Jilemnice Hrabačov a doplňování vody do CAS 25 K/LIAZ JSDH obce Jilemnice. Celkem bylo spotřebováno 9 cisteren vody = 73 800 litrů. Po ukončení prací se JSDH obce Studenec se vrátila na základnu.   Datum : 09. června 2011 Místo zásahu : Jilemnice ul. Do Žlábku, Za Lázněmi, Ke Kluzišti, Pod Lomem, Ke Trati Druh zásahu : Likvidace následků přívalového deště Vyhlášení poplachu : bez poplachu Výjezd k zásahu : 10.16 hod. Příjezd k zásahu : 10.23 hod. Odjezd na základnu : 16.54 hod. Návrat na základnu : 17.02 hod. Technika + počet hasičů : CAS 32/T 815 v počtu 1 + 0 Činnost jednotky : JSDH obce Studenec vyjíždí s CAS 32/T 815 v počtu 1 + 0 na žádost velitele JSDH obce Jilemnice p. Cermana na pomoc při mytí komunikací od naplaveného bahna z kukuřičného pole po přívalovém dešti, který město postihl znovu ve středu dne 08.06.2011. Jednalo se opět o lokalitu okolo ulice Do Žlábku v Jilemnici. Výjezd nahlášen radiostanicí na OPIS ÚO Semily. Po příjezdu JSDH obce Studenec se již na místě zásahu nacházela JSDH obce Jilemnice s CAS 25 K/LIAZ a prováděla mytí komunikací pomocí dvou proudů C-52. JSDH obce Studenec prováděla dovážení vody od nadzemního hydrantu u úpravny vody v Jilemnici Hrabačově ul. Vodárenská č.p. 1320 a doplňování vody do CAS 25 K/LIAZ JSDH obce Jilemnice. Celkem bylo spotřebováno 9 cisteren vody = 73 800 litrů. Po ukončení prací se JSDH obce Studenec se vrátila na základnu.