V sobotu 12.10. 2019 jsme se Soptíky jeli do Čisté u Horek na okresní kolo hry „PLAMEN“- ZPV (závod požárnické všestrannosti). Za Studenec jely 2 hlídky mladší. Celkový počet hlídek (po 5 členech) v mladší kategorii bylo 40, takže konkurence byla veliká.

Na soutěži jsme se přihlásili a v 9:15 začal závod. Soptíci na start vyrazili se startovním číslem 28 a 30.  Před startem jsme si zopakovali pár znalostí a dali si vydatnou svačinu. Po odběhnutí závodu dostal každý závodník medaili a diplom. Bylo to moc pěkné dopoledne a k tomu nám pomohlo i pěkné počasí – svítilo sluníčko a bylo teplo. Asi kolem 13:00 jsme jeli domů. Doma jsme už jen s netrpělivostí čekali na výsledky. Studenec A  (Vanessa Mencová, Míra Greguš, Jára Bulušek, Kuba Šulc a Kuba Trejbal) skončil na 8. místě a Studenec B skončil na 25. místě (Bára Trejbalová, Danielka Ottová, Terezka Vanclová, Honzik Šulc a Adélka Esenderová). Všem moc gratulujeme. Jste jedničky a zasloužíte si veliký potlesk.

Rozhodčí za Studenec: Mariana Gregušová, Péťa Pěničková a Honza Hák – děkujeme.  A všem vedoucím Vlaďce Buluškové, Bódě Haškové a Šárce Trejbalové děkuji moc za trpělivost a pomoc. Příprava na tento závod je opravdu náročná. Holky Děkuji.

Mirka Vanclová