Tento rok jsme se na jaře moc nepotkávali. V březnu byl kvůli šíření nemoci COVID 19 vyhlášen nouzový stav a byl zakázán pobyt nejen ve skupinách. Do konce června byly zakázány všechny soutěže a to i soutěž Hra Plamen. Koncem května se opatření uvolňovala a tak jsme se mohli scházet při pondělním hasičském kroužku. Zopakovali jsme si, jak se vážou uzle, zastříleli jsme si ze vzduchovky a jednou nám počasí přálo a pohráli jsme si i s vodou a vyzkoušeli náš milovaný hasičský útok. Poslední hasičák vyšel na 22. června. Za hasičárnou na louce jsme si udělali posezení a snědli pizzu. Následovalo pasování našich dětí, které přestupují od září do starší kategorie. Za jejich statečnost, píli, obětavost a reprezentování našeho sboru na soutěžích dostaly děti reflexní vaky s nápisem hasiči. Dále dostaly drobné ceny i ostatní děti. Tento rok jsme dětem připravili malé poděkování v podobě hasičského přístroje, který slouží jako ořezávátko a zvýkačku. Popřáli jsme si krásné prázdniny a moc se těšíme na příští rok. Mirka Vanclová