Mladší hasiči zahájili svá setkávání 7.září 2020. Scházíme se každé pondělí v hasičárně a jejím okolí. Tento rok jsme mladší děti rozdělili do dvou skupin. První skupina "Plamínci" (předškoláci, 1.tř. a 2. tř.) se schází od 15:00 do 15:45 a účastní se ho 8 dětí. Seznamují se s hasičskou tématikou, učí se první topografické značky a učí se vázat své první uzle. Vedoucí této skupinky jsou Miroslava Vanclová, Bohdana Hašková a Vlaďka Bulušková. Druhá skupina "Soptíci" (3.tř., 4.tř. a 5.tř.) se schází  každé pondělí od 16:00 do 17:00. V tento čas se schází 12 dětí. Tyto děti se už pečlivě věnují přípravě na závod požárnické všestrannosti - hry Plamen. Střílejí ze vzduchovky, lezou po laně, učí se základy topografie, požární ochrany.... Ale ještě nikdo neví, zda se tento rok tato soutěž opravdu uskuteční. Stále naše země řeší opatření v souvislosti s onemocněním Covid-19 a stát nám zpřísňuje pravidla o setkávání většího počtu lidí. My ale doufáme, že vše dobře dopadne a Soptíci budou moci předvést, co umí. Vedoucí této skupinky je Vlaďka Bulušková, Šárka Trejbalová, Monika Esenderová a Miroslava Vanclová. Když nám počasí přeje, jsme venku. Pár fotek Vám napoví, jak si hasičský kroužek umíme užít. Mirka Vanclová