V sobotu 14. června 2008 se konala od 10.00 hodin v Kruhu u Jilemnice okrsková soutěž družstev mužů a žen v požárním útoku. Soutěž probíhala v rámci oslav výročí 120 let od založení SDH Kruh. JSDH obce Studenec s JSDH obce Nedaříž zajišťovala dopravu vody pro požární útoky. Soutěže se zúčastnilo 26 družstev, každé družstvo provedlo dva požární útoky, takže bylo celkem provedeno 52 útoků. Doplňování vody do kádí u dvou základen pro požární útoky zajišťovala JSDH obce Nedaříž s CAS 25/RTHP. JSDH obce Studenec odstavila CAS 32/T 815 na parkovišti a vytvořila hadicové vedení B-75 v délce 60 metrů na doplňování vody do CAS 25/RTHP JSDH obce Nedaříž. Na doplňování vody do CAS 32/T 815 byla použita dvě ponorná elektrická čerpadla poháněná elektrocentrálou z vozidla DA 12/A 31 JSDH obce Studenec. Jedno čerpadlo bylo nasazeno do potoka a druhé do rybníčku ve vzdálenosti asi 70 metrů. Od ponorných čerpadel vytvořena dvě hadicová vedení C-52 na doplňování vody do CAS 32/T 815. O tom, jestli to co bylo čerpáno byla voda, by se nechalo diskutovat, ale tekuté to bylo. Na chuti a zápachu nezáleží. Po ukončení soutěže se JSDH obce Studenec vrátila s CAS 32/T 815 na základnu. Vozidlo DA 12/A 31 zůstávalo na místě se členy hasičského sboru ještě na odpolední program oslav SDH Kruh.