Po dlouhé době jsme se opět mohli sejít 24.5.2021. Nemohli jsme se scházet z důvodu rozhodnutí vlády, o šíření onemocnění Covid 19. V květnu se situace zlepšila a tak na louce za hasičárnou začaly opět běhat děti. Při pondělním kroužku jsme si zopakovali štafetu dvojic, dali jsme si soutěž v motání hadic a zopakovali vázání uzlů. Když nám počasí přálo proběhl i požární útok a stříkání ze džberovky. Jindy jsme soutěžili ve skupinkách a překonávali překážkovou dráhu. Na závěr něchyběla vodní bitva. Děti musíme moc pochválit, jak se na kroužku snažily a bylo vidět, že na podzim budeme mít silné družstvo.

Čas letěl jako voda a už tu byl poslední hasičák, který tento tok vyšel na 28.6. Sešli jsme se na dětském hřišti u školy a rozloučili se s dětmi, které věkově musí v září přejít do starší kategorie. Jedná se o Lenku Vanclovou, Jaromíra Buluška, Danielu Ottovou a Barboru Trejbalovou. Dostaly za reprezentování našeho sboru v mladší kategorii reflexní batoh s nápisem HASIČI, medaili dráčka Soptíka a sladkou odměnu. Po slavnostním rozloučení i s ostatníma dětma, jsme zapálili ohýnek a upekli si špekáčky.

Přejeme Všem krásné prázdniny a v září AHOJ

Mirka Vanclová