Sbor dobrovolných hasičů Studenec připravil pro děti a jejich rodiče Hasičské odpoledne zakončené stezkou odvahy (13. ročník).  Sešli jsme se v pátek 17.9.2021 v 17:00 na louce za hasičskou zbrojnicí. Na louce byly pro děti připraveny různé hasičské disciplíny – vázání uzlů, stříkání na plechovky, střelba ze vzduchovky, první pomoc, topografické značky, rozkulení hadic na kuželky, prolézání tunelem, ... Za 7 splněných úkolů si děti mohly jít pro odměnu. Zasoutěžit si s námi přišlo 58 dětí. Počasí nám tento rok trochu potrápilo. Byla velká zima, ale naštěstí nepršelo. Stezka odvahy začala asi v 19:30. Menší děti šly v doprovodu rodičů a starší v malých skupinkách. Za statečnost dostaly děti v cíli diplom a sladkou zmrzlinku. Stezky odvahy se zúčastnilo asi 55 dětí. Všem moc děkujeme za účast a těšíme se,  že se za rok opět sejdeme. Děkuji všem, kdo se hasičského odpoledne zúčastnili a jakýmkoliv způsobem pomohli. Maminkám za dobroty na stůl.

Miroslava Vanclová