V úterý 1.3. 2022 jsme se kolem půl sedmé sešli ve Staré Pace na nádraží, odkud jsme s přestupem v Chlumci odjeli do Prahy. Ve vlaku z Chlumce nad Cidlinou jsme nenašli místa k sezení, a tak jsme obsadili uličku na konci vagónu. Po příjezdu do Prahy jsme spěchali do podzemí k metru směr Háje. My jsme ale vystupovali v Opatově a odtud nás odvezl autobus až před Aquapark, u kterého jsme málem zapomněli vystoupit. Po převléknutí a upřesnění pravidla, že se každou hodinu sejdeme pod hodinami, jsme vyrazili do víru skluzavek a tobogánů. Rozděleni do tří skupin jsme se rozutekli každý jinam a potkali se jednou za čas v tobogánové frontě. Ve dvanáct hodin jsme vyrazili na oběd, dle vlastního výběru, s výhledem na vlnobití, které v tu chvíli probíhalo. V půl čtvrté byl čas vylézt z vody, abychom stihli autobus zpět k metru. I s pár minutovou rezervou jsme ve čtvrt na pět nastoupili do vlaku, kde jsme si opět našli místo ve volné uličce, a později i kupé. Po posledním přestupu na chlumském nádraží, se naše jedenácti členná skupina ( Antonín Bartoň, Natalie Háková, Táňa Hamáčková, Jolana Kolářová, Samuel Mečíř, Martin Planík, Zuzana Vanclová, Josef Vancl, Oliver Vysoudil, Zuzana Tomášová a vedoucí výletu Lubomír Link) v půl osmé ve Staré Pace rozloučila.


Děkujeme Lubošovi a hasičskému sboru za uskutečnění výletu.

Jolana Kolářová