V neděli 1.5. 2022 se konala v Čisté u Horek, po dvouleté odmlce kvůli covidu, soutěž pro děti. Za Studenec se zúčastnila dvě družstva mladší kategorie.

Studenec A - koš Honzik Šulc, Ondra Křížek, hadice B Terezka Skleničková, Rozdělovač Terezka Vanclová a Adélka Esenderová, proud Tonik Trejbal a Natálka Plůchová.

Studenec B - koš Eliška Hašková, Lukášek Brož, hadice B Karolínka Háková, rozdělovač Terezka Vanclová a Adélka Esenderová, proud Anetka Ulrychová a Klárka Jakoubková.

Příprava na tuto soutěž byla opravdu těžká, neboť nám počasí neumožňovalo pořádně trénovat. Požární útok jsme na hasičské kroužku mohli vyzkoušet pouze v pondělí před závodem. Soptíci to ale zvládli na výbornou. Studenec A skončil na 4.místě a odnesl si domů spoustu dobrot. Studenec B skončil na 10.místě z deseti, ale pro naše nejmladší hasiče byl úspěch to, že překovali svůj strach a do závodu nastoupili a vše dobře spojili a nastříkali. Dětem moc gratulujeme a těšíme se na další závody.

Mirka Vanclová