V sobotu 5.11.2011 jsme se vydali po 8:00h s našimi nejmenšími na zápas ve fotbale do nedaleké Jilemnice. Soutěž ve fotbale organizovali jilemničtí hasiči a tak jsme nemohli chybět - podpořit je. Ze Studence jelo 12 dětí, což nám dalo na dvě družstva.

Do soutěže se přihlásila 2 družstva nejmenších, 3 družstva smíšená (3 děti starší+3děti mladší+ brankář) a 2 družstva dorostenců. Všichni hráli fotbal ze všech sil - někteří i poprvé ale s nadšením. A podívaná to byla opravdu senzační. Naše družstva skončila na krásném posledním místě s velkým počtem gólů, které nám dali protihráči. To nám ale nevadilo. S úsměvem na tváři jsme si převzali krásné ceny a diplomy a vyrazili po poledni domů. Řidiče nám dělal Lukáš Kalenský.

Za vedoucí mladých hasičů Mirka Vanclová