Ani v zimě se mladí hasiči nenudí. Vedoucí pro ně připravují spoustu zajímavých nápadů. Jedním z nich byla práce s fimo hmotou. Děti měly za úkol se mezi sebou domluvit a rozdělit si práci při vytváření videa Požárního útoku. Během chvíle začaly vznikat krásné postavičky, požární stroj, savice... a další potřebné věci. Vše jsme nakonec zapekli v troubě a nastala chvíle dát vše do pohybu. Děti díky telefoní aplikaci natočily krátké video, jak postavičky běží požární útok. Vše nakonec ještě doplnily hudbou. Je vidět, že pomocí telefonů dokáží dnešní děti dělat opravdu zázraky.

Jindy jsme vyráběli přáníčka pro naše starší spoluobčany do Pečovatelského domu ve Studenci. Nechyběli ani zimní sněhuláci a zimní obrázky. Před valnou hromadou našeho sboru jsme ozdobili dřevěné kytičky, kterými jsme zpříjemnili atmosféru na stolech. Všechny děti jsou moc šikovné a tvoření je moc baví.

Mirka Vanclová