Rok utekl jako voda a už tu jsou opět ty krásné vánoční svátky. A protože my rádi děláme radost všem, rozhodli jsme se letos udělat radost našim starším spoluobčanům. V pondělí 12.12. jsme se sešli všichni dohromady (mladší i starší děti) a šli jsme zazpívat pár vánočních koled do Pečovatelského domu ve Studenci. Byli jsme moc rádi, když si babičky a dědové společně s námi zazpívali známé koledy. Klárka Jakoubková jim zahrála na flétnu a po poslední písničce Vánoce, Vánoce přicházejí, jsme všem rozdali vánoční přáníčka, která jsme vyrobili během hasičského kroužku. Popřáli jsme všem krásné Vánoce a hlavně hodně zdraví v novém roce.

My jsme ale dnes nekončili. Všichni společně jsme se přesunuli do hasičárny, kde na nás čekalo malé překvapení. Nechali jsme v klubovně zhasnuto a museli jsme s lucerničkou hledat na okně malý balíček s překvapením. Když jsme měli všichni před sebou balíček, mohlo se rozsvítit. Našli jsme v něm klíčenku s nápisem HASIČI, lízátko, bonbon a balónek. Poté následovala malá párty a měli jsme volnou zábavu. Bylo to krásné odpoledne strávené s kamarády.

Lenka Vanclová