Okresní kolo hry Plamen se tento rok konalo v Semilech27. května.Do soutěže jsme přihlásili jedno družstvo mladší kategorie a jedno družstvo starší kategorie. Po slavnostním nástupu jsme se pustili do soutěžení. Pro všechny to byla nová zkušenost. Na starší děti letos dohlížela vedoucí Barča Bulušková, s kterou postupně splnily všechny disciplíny a že jich bylo: štafeta 4x60, štafeta CTIF, štafeta dvojic, útok CTIF a požární útok. O mladší děti jsem se starala já, Monika Esenderová, Jana Vanclová a strojník Mirek Greguš. Mladí hasiči běhali celé dopoledne s velkým nasazením, ale i přesto jsme skončili ve výsledkové listině takto: mladší obsadili 20.místo a starší vybojovali 19. místo. I přes to jsme si celý den velice užili. Za odměnu dostali všichni hasičský kelímek.