Asi v 17 h za studeneckou hasičárnou zaplápolal oheň a vítal všechny přicházející svým hřejivým teplem. Sešlo se nás tam opravdu hodně, celé „mužské“ i „ženské“ družstvo, přišli i někteří dospělí, kteří mají s hasičským řemeslem něco společného. Nemuseli jsme mít ani obavy, že nebudeme mít čím přikládat. Děti se na svém výletu v lese opravdu činily, a tak dřeva bylo víc než dost. Pozdní odpoledne a večer nám příjemně utekly. Povídali jsme si u ohýnku, prohlíželi fotografie ze soutěží a upíjeli jsme při tom pivo nebo víno. Na grilu se na dřevěném uhlí také připravovala kuřecí stehna. O to se starali hlavně Jirka Vancl a Láďa Hamáček. Opravdu se jim povedla, neboť všem moc a moc chutnala. Večer kolem půl desáté se přihnal velký déšť. Byli jsme proto nuceni rychle všechno sbalit a uložit do hasičárny. Dobrou náladu nám to ale nevzalo. Ještě chvíli jsme si popovídali a pak se už každý vydal domů.