SDH Studenec připravil pro děti a jejich rodiče Hasičské odpoledne zakončené stezkou odvahy. Sešli jsme se ve středu 27.9.2023 v 17:00 na louce za hasičskou zbrojnicí. Pro děti jsme připravili různé hasičské disciplíny – vázání uzlů, první pomoc, topografické značky, střelba ze vzduchovky, stříkání ze džberovky, grafické značky, puzzle hasičský znak ... Za 7 splněných úkolů si děti mohly jít pro odměnu. Zasoutěžit si s námi přišlo asi 66 dětí.

Po setmění jsme šli stezku odvahy. Menší děti šly v doprovodu rodičů a starší v malých skupinkách. Dnes jim na cestu svítil veliký měsíc. Za statečnost děti dostaly v cíli diplom a lízátko. Stezky odvahy se zúčastnilo asi 67 dětí. Všem moc děkujeme za účast a těšíme se, že se za rok opět sejdeme.