Do naší celoroční činnosti patří plnění zkoušek odznaků odborností mladých hasičů, a proto jsme se začali učit po Vánocích vše, co je na tyto zkoušky třeba. Soptíci si povídali o všem, co potřebuje znát k plnění oznáčku Preventista. Zkusili jsme si vyplnit několik pracovních listů, povídali si o komínech, o domácnosti, o zkratce IZS, co si vzít do evakuačního zavazadla...

V pondělí 12.února 2024 nastal ten očekávaný den a proběhly zkoušky k získání odznaků odborností mladých hasičů. Tento rok jsme zkoušeli v hasičské klubovně a ve zkušební komisi jsem seděla já a vedoucí Vlaďka Bulušková. Ostatní děti měly práci u stolů.

Mladí hasiči se opravdu pilně připravili, a tak odznáček  "Preventista" si odneslo domů deset dětí: Lukáš Brož, Eliška Hašková, Štěpán Gottvald, Anetka Chrtková, Honzik Křížek, Natálka Spurná, Majda Benešová, Jiří Zaňka, Natali Reichová a Matěj Brož.

Všem dětem moc gratulujeme.

Vedoucí MH Mirka Vanclová