Ani v zimě se mladí hasiči nenudí. Vedoucí pro ně připravují spoustu zajímavých nápadů a trénují na jarní sezónu. Ukazují, jak velkou mají sílu při motání hadic, učí se co nejrychleji hadice spojit a i v malých prostorách trénují štafetu dvojic. Při volném čase hrají spoustu her, opakují důležité informace z tématu požární ochrana a chodí na ping ponk.

Jindy jsme vyráběli ozdoby do oken pro naše starší spoluobčany do Pečovatelského domu ve Studenci. A jsme moc rádi, že jsme jim našimi výrobky udělali radost. Starší děti se letos zapojily i do přípravy hasičského bálu. Pomohly s balením losů do tomboly a na dalším hasičském kroužku z barevných tyček od nanuku vyrobily krásné velké hvězdy, které ozdobily stěny v místní sokolovně.