Spolek přátel historických vozidel a Obecní úřad ve Studenci pořádal v sobotu 25.května 2024 soutěž historických vozidel Studenecké míle 2024. Sraz starých motorek a aut, prezentace, start a cíl byl u amfiteatru ve Studenci. Občerstvení jsme celý den na této akci zajišťovali my – Dobrovolní hasiči Studenec. Pro účastníky byly připraveny: párky v rohlíku, zelňačka, klobásy, guláš, sejkory… Na zapití bylo točené pito a kdo neřídil, mohl si dát i pivo nebo něco ostřejšího. Pro děti nechyběla točená malinovka a různé dobrůtky.

Byl to náročný den, ale vše jsme zvládli jako každý rok na jedničku. Počasí bylo letos pěkné ať na velkou asi 20min. přepršku, kdy jsme všichni drželi stany aby neuletěly. Všem, kteří jakýmkoliv způsobem pomohli – DĚKUJEME.

Mirka Vanclová