Po soutěži Plamen jsme se zaměřili na zlepšování požárního útoku, kde je stále co zlepšovat. Ani nepřízeň počasí nás neodradila trénovat. Spojování hadic jsme zkoušeli i na suchu v klubovně. Jednou jsme si udělali i hasičský kroužek pro radost. Připravili jsme pro děti mnoho her - děti běhaly přes překážky s hasičskou helmou na hlavě, nosily vodu v malém panáčku na tenisové pálce a zastříkaly si ze džberové stříkačky. Dnes bylo opravdu teplo a tak kdo chtěl, mohl se pod vodou trochu osprchovat. Při hře s vodou jsme zažili spoustu legrace.

Na poslední hasičák jsme se vydali do nedaleké Nové Paky, kde jsme si došli na zmrzlinu a pak si chvilku pohráli na dětském hřišti. Nakonec jsme dětem rozdali malé dárečky - švihadlo, reflexní pásku s nápisem HASIČI a malou sušenku. Přejeme Soptíkům krásné prázdniny a v září AHOJ.