Poté, co se po přívalovém dešti objevila na stropě klubovny ve 3.NP hasičárny mokrá skvrna, bylo zjištěno, že se komín nad střechou postupně rozpadá a okolo komína zatéká do půdního prostoru. Jelikož je hasičárna vytápěna pomocí tepelného čerpadla, je komín již delší dobu nepoužívaný a proto bylo rozhodnuto o jeho zbourání pod úroveň střechy. Bourání komínu probíhalo ve středu 10.09.2008 od 13.30 hodin. Pomocí elektrického bouracího kladiva byl komín postupně odbouráván a materiál v plechových kbelících transportován vikýřem na půdičku, 6 metrů lezením „po čtyřech“, po žebříku na půdu a poté po schodišti za hasičárnu do přistaveného přívěsu za vozidlem DA 12/A 31. Celkem bylo vyneseno 65 kbelíků cihel, malty a betonu. Otvor ve střeše byl provizorně překryt plachtou a Obec zajistí opravu střechy odbornou firmou. Práce byly ukončeny večer ve 20.30 hodin.