V sobotu odpoledne se sešlo družstvo kluků a vydali se s PS8 směr Nedaříž. Po dětské soutěži zde probíhal požární útok veteránů, kterého se jeli zúčastnit. Řidičem byl Cyril Štefan, a protože kluků bylo málo, cestou jsme se ještě stavili pro pana Věrka Noska, který i když o tom předem nevěděl, odjel s námi a rád klukům pomohl. Bohužel však ten, který na nás měl čekat v Nedaříži a slíbil nám, že za nás poběží, si to rozmyslel, takže jsme na poslední chvíli sháněli ještě dalšího člena. To se naštěstí povedlo a půjčili jsme si jednoho člověka od družstva ze Žďáru.       Původně byl začátek plánován na 15:30, po drobných problémech s elektronickou časomírou se však začínalo až před 17 h. Celkem sem přijelo 6 družstev veteránů s PS8, naši měli startovní číslo 2. Brzy stanuli na startovní čáře a měli radost, že i naše PS8 se podařila nastartovat hned napoprvé. Běželi v této sestavě: Věrek Dědeček, Jirka Sucharda, Věrek Nosek, Josef Hamáček, Cyril Štefan, Luboš Link a pan Fišer (půjčený ze Žďáru). Útok probíhal velmi dobře, kluci vpředu měli hadice bleskově spojené a běželi k terčům tak rychle, že je i komentátoři chválili. Košař napumpoval vodu až do mašiny, savice se také podařilo spojit včas, až na tu k mašině. Voda šla ze stroje ven, ale savice na něj ještě nebyla dotažená. To se však v momentě spravilo a nebýt toho, že mašina trochu zazlobila, byl by čas hodně dobrý. Nakonec se terče podařilo nastříkat za 48 a 50 s.      Při čekání na výsledky jsme si dali klobásu, pivo nebo limonádu a povídali jsme si. I když chvílemi svítilo slunce, foukal silný studený vítr a byla velká zima. Kluci skončili na 5. místě, obdrželi diplom a láhev červeného vína, které si ještě před odjezdem rozdělili. Zpátky nás vezl Jirka Sucharda, u hasičárny jsme rychle uklidili všechny věci, převlékli se a jeli domů.