V sobotu 12.5.2012 jsme jeli za opravdu ošklivého počasí do Nedaříže na hasičskou soutěž. Bohužel počasí této soutěži opravdu nepřálo. Při příjezdu pršelo a pršelo a teploměr ukazoval 11 stupňů. Vzhledem k tomu jsme se rozhodli, že pojedeme raději domů, aby naši mladí hasiči nebyli po této soutěži moc nemocní. A toto rozhodnutí jsme neučinili sami. I jiná družstva kvůli počasí odjela. Mladí hasiči zde měli běhat štafetu 4x60 a štafetu dvojic. A protože bychom moc rádi jeli za 14 dní na soutěžní hru Plamen, kam jsme tento rok přihlásili 2 soutěžní družstva ze Studence v mladší kategorii, rozhodli jsme se přesunout do naší hasičské klubovny a zopakovat si tam pár věcí, které nám moc nejdou. Hasiči dostali za úkol balit hadice. A tak balili a balili (potřebují to na štafetu dvojic).  V balení mezi s sebou soutěžili. A kdo nesoutěžil hrál na zemi různé společenské hry. Kolem 11:30 jsme děti rozvezli domů.

Přejeme počasí, ať se umoudří a nechá nás trénovat a dětem moc a moc zdraví.

Miroslava Vanclová