Datum :                               01. května 2012   Místo zásahu :                    Nová Paka Štikov - areál Autoklubu Druh zásahu :                     Kropení motokros. tratě vodou Vyhlášení poplachu :          bez poplachu – práce za úplatu Výjezd k zásahu :                11.40 hod. Příjezd k zásahu :                11.58 hod. Odjezd na základnu :          13.25 hod. Návrat na základnu :           13.44 hod. Technika + počet hasičů :  CAS 32/T 815 v počtu 1 + 1                                                                                                                                 Činnost jednotky : JSDH obce Studenec vyjíždí s CAS 32/T 815 na žádost Ladislava Jiřičky, velitele JSDH obce Čistá u Horek, do Nové Paky Štikova areálu Autoklubu, kde se konalo Mezinárodním mistrovství ČR juniorů v motokrosu. JSDH obce Čistá u Horek zde zajišťovala asistenci. JSDH obce Studenec prováděla kropení motokrosové tratě vodou pomocí lafetové proudnice na CAS 32/T 815. Kropení tratě dále zajišťovala vozidla CAS 25/RTHP a CAS 10/T 148. Doplňování vody do CAS 32/T 815 JSDH obce Studenec bylo prováděno pomocí plovoucího čerpadla MACXIMUM ze Štikovského rybníka vedle areálu Autoklubu. Celkem byly spotřebovány 2 cisterny vody ( 16 400 litrů ) a poté se jednotka vrátila na základnu.