Datum : 20. prosince 2008 Místo zásahu : Studenec u Základní školy č.p. 367 Druh zásahu : Mytí parkoviště a přístupových komunikací Vyhlášení poplachu : bez poplachu – práce pro obec Výjezd k zásahu : 15.14 hod. Příjezd k zásahu : 15.15 hod. Odjezd na základnu : 20.11 hod. Návrat na základnu : 20.12 hod. Technika + počet hasičů : CAS 32/T 815 v počtu 1 + 1 Činnost jednotky :

JSDH obce Studenec vyjíždí s CAS 32/T 815, na žádost starosty obce Studenec, omýt parkoviště za budovou Základní školy ve Studenci a přístupové komunikace ke škole. Za budovou školy byla dokončena stavba nové čističky odpadních vod a kanalizace pro Základní školu. Asfaltové parkoviště a přístupové komunikace byly během stavby znečištěny blátem ze stavebních strojů a nákladních vozidel. Mytí bylo prováděno pomocí dvou proudů C-52 od CAS 32/T 815. Voda do CAS 32/T 815 byla doplňována z hydrantu u hasičárny ve Studenci. Po omytí parkoviště bylo provedeno omytí cesty od parkoviště u Sokolovny za školu a od školy na rozcestí pod domem Mečířových - úsek asi 300 metrů. Celkem bylo spotřebováno 6 cisteren vody = 49 200 litrů. Práci ztěžovalo chumelení a večer déšť. Po ukončení prací se JSDH obce Studenec vrátila na základnu.